Yurtdışı Kargo Fiyat Hesaplama

Loading...

Fiyatlarımız güncellenmektedir. Fiyat bilgisi için canlı destek veya WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kapıdan kapıya express taşıma fiyatıdır.

Gümrüklerde oluşabilecek uygulama ve vergiler hariçtir.

* Required

YURTDIŞI KARGO FİYAT HESAPLAMA 

Yurtdışı kargo fiyat hesaplama yapmanın en kolay yolu Flyincargo hesaplama aracından geçiyor.

Yurtdışına express kargo ile göndereceğiniz bir kargo için ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenmek için fiyat hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

AĞIRLIK HESABI NASIL YAPILIR?

Paketinizin ağırlığını 2 şekilde yapmalısınız ve hangi ağırlık yüksek ise o ağırlık siparişini vermelisiniz aksi halde fiyat farkı çıkacaktır ve gönderiniz fiyat farkı ödenene kadar yurt dışı çıkışı yapılamayacaktır.

1- Normal Ağırlık: Herhangi bir tartıda(Mutfak veya banyo baskülü) normal ağırlığına bakmak.
2- Hacimsel Ağırlık: Paketinizin resimde gösterildiği En, Boy, Yükseklik ölçülerini cm(santimetre) olarak ölçüp çarpımlarını 5000(beşbin)’e bölmeniz hacimsel ağırlığını verecektir.

Hacimsel Ağırlık= (En * Boy * Yükseklik) / 5000

30 KİLOGRAMA DA KADAR HESAPLAMA

Yurtdışı gönderi hesaplama aracında fiyat her yarım kilogramda bir farklılık gösterir. Hesaplama aracı ile 30 kilograma kadar olan gönderilerin fiyatları hesaplanabilirken 30 kilogram ve üzeri kargolarda fiyat sabit hale gelir. Bu gönderimleriniz için bizimle irtibata geçmeniz durumunda daha ekonomik fiyatlar söz konusu olabilir. Ayrıca uzun vadeli sözleşmeler yoluyla çalışılması da her zaman daha uygun yurtdışına kargo ücreti ödemenizin ve daha makul fiyatlarla kargo göndermenizin önünü açabilir.

X